RIDAELAMU LISAD

Võimalus täiustada oma kodu

AadressBoksTubeSisepindTerrassHoovialaHind
Liiva tee 1365115,323,7560339900
Liiva tee 2635101,417,7140299900
Liiva tee 2015114,823,4370319900
Liiva tee 2025101,318,5190289900
Liiva tee 2035101,317,5180289900
Liiva tee 2215115,423,5690329900
Liiva tee 222510117,5220289900
Liiva tee 223510117,5160289900
Liiva tee 224510117,5130289900
Liiva tee 2255101,118,5130289900
Liiva tee 2265116,723,8430309900

Arendaja jätab endale õiguse teha põhjendatud muudatusi esitatud plaanides.

Hinna sees

Parkimiskoht
2 tk hinna sees
Garantii 3 aastat
hinna sees!

Lisatasu eest

Suvepikendus

Soovime pakkuda Uus-Järveküla elanikele võimalust pikendada Eestimaa suve. Selleks on võimalik soetada PIN-arhitektide poolt disainitud väikemaja, mis on loodud sobima kõrgetasemelise Uus-Järveküla tervikliku arhitektuuriga. Oma hoovi mõeldud väikemaja annab palju võimalusi. Sihtotstarve otsustab klient – kas väliköök, privaatne kodukontor, mõnus varjualune vihmasteks suveõhtuteks või ekstra “külalistetuba”. Investeering kvaliteetsesse suve pikendusse on kindlasti seda väärt!

*Ridaelamu kinnistule mahub maksimaalselt kaks suvemaja. Pildid on illustratiivsed.

Avaram terrass

Uus-Järveküla kodud on mõeldud perele, kes peavad oluliseks oma hoovi olemasolu. Sinu pere saab nautida hommikukohvi ja päikeseloojangut oma terrassilt. Igal Uus-Järveküla kodul on terrass, kuid tõelisele värske õhu ja välielu nautlejale pakume võimalust terrassi suurendamiseks. Nii mahub sinna mõnulema lisaks Sinu perele veel ka sõprade pered!

Avaram terrass
KESKMISEL BOKSIL 6160 €*
ÄÄRMISEL BOKSIL 8140 €*
Suvepikendus
HIND TÄPSUSTAMISEL
Jahutus / Kamin
HIND TÄPSUSTAMISEL
Lisagarantii
3+2 aastat
HIND TÄPSUSTAMISEL
tegemist on orienteeruvate hindadega
Saada Broneeri

Tube
Sisepind
Terrass
Rõdu
Kogupind
Hooviala




    Vaata meie teisi projekte

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo