AadressBoksTubeSisepindTerrassHoovialaHind
Liiva tee 1515115,624,3250299900
Liiva tee 2815114,923,7630299900
Liiva tee 1315115,323,7560299900
Liiva tee 1365116,624,2600299900
Liiva tee 2615113,823,5680299900
Liiva tee 2625101,417,7130269900
Liiva tee 2635101,417,7140269900
Liiva tee 2645101,418,7170269900
Liiva tee 2655115,723,8620299900
Tohvre tee 225101,117,4270269900
Tohvre tee 235101,117,4238269900
Tohvre tee 245115,923,7395299900

Arendaja jätab endale õiguse teha põhjendatud muudatusi esitatud plaanides.

Parkimiskoht
2 tk hinna sees
Jahutus / Kamin
lisatasu eest
Lisagarantii
3+2 aastat
lisatasu eest
Garantii 3 aastat
hinna sees!
Saada Broneeri

Tube
Sisepind
Terrass
Rõdu
Kogupind
Hooviala

Arendaja jätab endale õiguse teha põhjendatud muudatusi esitatud plaanides.




    Vaata meie teisi projekte

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo