TASULISED LISAD

Võimalus täiustada oma kodu

AadressBoksTubeSisepindTerrassHooviala, sh terrassHind
Uus-Järveküla tee 125101,217,5190314900
Uus-Järveküla tee 135101,218,5160304900
Uus-Järveküla tee 22510117,7320314900
Uus-Järveküla tee 23510117,7280314900
Uus-Järveküla tee 24510117,7230304900
Uus-Järveküla tee 325101,117,3170314900
Uus-Järveküla tee 335101,117,3180314900
Liiva tee 2015114,823,4370344900
Liiva tee 2025101,318,5190314900
Liiva tee 222510117,5220314900
Liiva tee 224510117,5130314900
Liiva tee 2255101,118,5130314900
Liiva tee 2635101,417,7140314900

Arendaja jätab endale õiguse teha põhjendatud muudatusi esitatud plaanides.

Hinna sees

Parkimiskoht
2 tk hinna sees
Garantii 5 aastat
hinna sees!

Lisatasu eest

Avaram terrass

KESKMISEL BOKSIL 6510 €*
ÄÄRMISEL BOKSIL 8790 €*

Suvepikendus

AL 29 790 €

Jahutus

AL 6860 €

*tegemist on orienteeruvate hindadega

Saada Broneeri

Tube
Sisepind
Terrass
Rõdu
Kogupind
Hooviala, sh terrass




    Vaata meie teisi projekte

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo